Facebook

Catering

Z przyjemnością prezentujemy Państwu catering najwyższej klasy. Doświadczenie, korzystanie z najlepszych wzorców i wreszcie wypracowanie własnego stylu, gwarantują Państwu wyjątkową jakość organizowanych przez Catering Restauracji Casablanca przyjęć, imprez okolicznościowych i bankietów.

Catering jest sztuką. Dewiza ta przyświeca nam na każdym etapie prowadzonych prac. Począwszy od planowania, poprzez organizację, na prowadzeniu i obsłudze przyjęcia kończąc. Nasz zespół to prawdziwi specjaliści w swojej branży, odpowiednio przygotowani by spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

Przed realizacją imprezy cateringowej istnieje możliwość degustacji potraw, prezentacji naszych stołów bankietowych, dekoracji bufetów i sal bankietowych oraz możliwości aranżacji sali. Będzie to dla nas szansa przekonania Państwa o naszym profesjonalizmie, kreatywności i kompetencji. Doskonała jakość potraw utwierdzi Państwa w przekonaniu że wybranie naszej oferty to słuszna decyzja.

Zapewniamy kompletne, profesjonalne wyposażenie: talerze, kieliszki, sztućce, dekorację kwiatową stołów, namioty.

Organizujemy catering dla firm oraz osób prywatnych. Przyjęcia domowe, świąteczne czy jubileuszowe wciąż są w modzie. Każde z takich przyjęć jest wyjątkowe dla gospodarzy, a chcąc by zapadło na długo w pamięć także gościom warto zadbać o profesjonalną obsługę i wyrafinowaną kuchnię. Catering Restauracji Casablanca sprawi, że nie będziecie Państwo martwić się o menu i organizację, a całą energię i uwagę poświęcicie swoim gościom, delektując się beztrosko każdą chwilą przyjęcia. Na każdą z tych usług posiadamy kilka propozycji kulinarnych.

Polecamy też wesela z unikalną kuchnią i stosownym ceremoniałem. Przyjęcia weselne mogą być przez nas obsłużone w każdym wskazanym przez Państwa miejscu.

Serdecznie zapraszamy!